Korrepetálás-szakkör
Korrepetálás-szakkör a 2013-2014. tanévben
Foglalkoztatás neve | évfolyam/osztály | időpont | tanár neve |
Felkészítés a magyar és angol szavalóversenyekre, tanulmányi versenyekre | 11-12. évfolyam | csütörtök 1. óra | Ollé Katalin |
Kémia korrepetálás | 9. évfolyam | szerda 8. óra | Hricsovinyi Gabriella |
Német nyelv korrepetálás | 9. évfolyam | szerda 8. óra | Dózsa Csilla |
Német nyelv korrepetálás | 9. évfolyam | péntek 4. óra | Dózsa Csilla |
Angol nyelv érettségi felkészítő szakkör | 12. évfolyam | hétfő 8. óra | Ďurčovič Renáta |
Angol nyelv korrepetálás | 9. évfolyam | csütörtök 8. óra | Ďurčovič Renáta |
Énekkar | 9-11. évfolyam | hétfő 7. óra | Sulics Ágostonné |
Magyar nyelv és irodalom érettségi felkészítő | 12. évfolyam | csütörtök 6. óra | Sulics Ágostonné |
Angol nyelv korrepetálás | 10. évfolyam | hétfő 7. óra | Mezei Adriana |
Angol nyelv érettségi felkészítő | 12. évfolyam | szerda 8. óra | Mezei Adriana |
Angol nyelv érettségi felkészítő | 12. évfolyam | kedd 7. óra | Papp Éva |
Angol nyelv korrepetálás | 10. évfolyam | hétfő 7. óra | Papp Éva |
Angol nyelv korrepetálás | 11. évfolyam | kedd 1. óra | Papp Éva |
Német nyelv érettségi felkészítő | 12. évfolyam | csütörtök 8. óra | Bábi Judit |
Édes anyanyelvünk versenyre felkészítés | 10-12. évfolyam | szerda 7. óra | Boros Judit |
Magyar nyelv és irodalom érettségi felkészítő | 12. évfolyam | csütörtök 7. óra | Boros Judit |
ECDL felkészítés | 9-13. évfolyam | A hét: csütörtök 7. óra B hét: csütörtök 8-10. óra | Juhász János |
Rajz szakkör | 9-10. évfolyam | csütörtök 7-8. óra | Halgas Ildikó |
Kémia korrepetálás | 9. évfolyam | csütörtökön 0. óra | Lelkes Istvánné |
Biológia korrepetálás | 10. évfolyam | hétfő 0. óra | Lelkes Istvánné |
OKTV-re felkészítés | 9-12. évfolyam | péntek 1. óra | Csáti László |
Hebe történelem versenyre felkészítés | 9-10. évfolyam | hétfő 8. óra | Blaschek-Szabó Hajnalka |
Hebe történelem versenyre felkészítés | 9-10. évfolyam | kedd 7. óra | Blaschek-Szabó Hajnalka |
TIT földrajz versenyre felkészítés | 9-10. évfolyam | szerda 2. óra | Blaschek-Szabó Hajnalka |
Implom József helyesírási versenyre felkészítés | 11. évfolyam | szerda 8. óra | Habodász Andrea |
Magyar nyelv - helyesírás felzárkóztató foglalkozás | 9. évfolyam | csütörtök 7. óra | Habodász Andrea |
Matematika korrepetálás | 11. évfolyam | csütörtök 7. óra | Vizi Árpád |
Matematika korrepetálás | 12. évfolyam | hétfő 7. óra | Vizi Árpád |
Történelem érettségi felkészítő | 12. évfolyam | hétfő 1., szerda 2. óra | Csáti László |
Történelem korrepetálás | 9. évolyam | hétfő 8. óra | Gál Zoltán |
Történelem korrepetálás | 10-11. évfolyam | csütörtök 7. óra | Gál Zoltán |
Kitaibel Pál versenyre felkészítés | 10. évfolyam | hétfő 0. óra | Dr. Bantanusz Attila |
Biológia korrepetálás | 10. évfolyam | kedden 0. óra | Dr. Bantanusz Attila |
Danube Boksz - Duna Ismerettár versenyre való felkészítés | 10. évfolyam | szerda 0. óra | Dr. Bantanusz Attila |
Biológia korrepetálás | 10. évfolyam | csütörtök 0. óra | Dr. Bantanusz Attila |